באנר עולם התזונהכיצד לטפח את עצמך בצורה טבעית עם חברת וולדה?

כל אישה יודעת את החשיבות של טיפוח עצמי, הרי אם לא תטפחי את עצמך איך תוכלי לשמור על העור שלך מבריק וזוהר? לכן החשיבות של מריחת קרם פנים פעמיים ביום היא עצומה. זיהום האוויר הקיים בעולם המודרני בשילוב עם השמש החזקה והלחות הגבוהה הקיימת בארץ, גורמים לעור להזדקן מהר יותר. לכן כל מי שלא מעוניינת בעור מקומט מלא בנזקי שמש, צריכה לדאוג לטפח אותו כראוי כדי שישמור על האלסטיות שלו ויישאר מבריק וזוהר לאורך זמן. חשוב לציין כי קיימות היום בשוק מגוון רחב של חברות קוסמטיקה וטיפוח המציעות קרמים שונים המיועדים לטיפוח עור הפנים ועור העיניים. אך תמיד כדאי לקרוא את הרכיבים ולהבין מה בדיוק אתם מורחים לעצמכם על הפנים. רוב הקרמים היום מכילים רכיבים כימיקליים שונים שלא ברור מה תהיה ההשפעה שלהם לאורך זמן. חברת וולדה לעומת זאת, מציעה ליין מגוון של מוצרי טיפוח שונים המכילים אך ורק חומרי גלם טבעיים.

 

מה הם היתרונות של מוצרי הטיפוח של חברת וולדה?

ראשית כל, חשוב להדגיש כי כל מוצרי החברה עשויים מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים ביותר, ללא חומרים משמרים או כימיקלים שונים. צמחי המרפא שמהם מיוצרים חומרי הטיפוח השונים גדלים בגנים הפרטיים של החברה, ללא שימוש בריסוס או דשן. מדובר בצמחי מרפא אורגניים שאינם עברו הנדסה גנטית ולכן נחשבים לחומרי גלם טבעיים ואיכותיים במיוחד. כל המוצרים נקיים מחומרי צבע, טעם או ריח מלאכותיים, היות והחברה משתמשת רק בשמנים אתריים כדי לספק ארומה מסוימת למוצר. כמו כן, חשוב לציין כי כל מוצרי החברה, כולל האריזות, הצנצנות והשפורפורות ניתנים למחזור ובכך תורמים למהפכה הירוקה.

 

מה הם מוצרי הטיפוח המומלצים ביותר של חברת וולדה?

כאמור, החברה מספקת מגוון רחב של חומרי טיפוח שונים כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו את המוצר שלו הוא זקוק. אחד המוצרים האיכותיים ביותר של החברה הוא דאודורנט טבעי השומר על תחושה רעננה ומפיג ריחות זיעה, ללא שימוש בכימיקליים מסוכנים או באלומיניום שנספג בגוף ויוצר נזקים חמורים עם השנים. קיים מגוון רחב של דאודורנטים, בריחות שונים ובגדלים שונים. ניתן למשל למצוא דאודורנט ורד הבר, דאודורנט לימון ודאודורנט צמחים במספר גדלים לפי הצורך. כמו כן, החברה מציעה תחליב מיוחד לעור הפנים כדי להתמודד עם עור נעורים שמנוני ובעייתי. רוב התכשירים הקיימים היום בשוק מבוססים על העיקרון של ייבוש העור וחיטוי באמצעות חומרים כימיים שפעמים רבות פוגעים בתפקודן התקין של הבלוטות ובכך בעצם מגבירים את הבעיה. תחליב דרמדורון לעומת זאת, מבוסס על חומרים טבעיים כגון אכינצאה, לימון, קלנדולה וקמומיל האמורים להרגיע את האזור ולכווץ את הנקבוביות למצבן הטבעי. חשוב להשתמש בתכשירים איכותיים לעור הפנים כדי למנוע פגיעה בעור ולאפשר לו להישאר מבריק וזוהר לאורך השנים.

לרכישת מוצרים של חברת weleda