באנר עולם התזונהתזונה במהלך אימוני כושר

Posted by on ספט 29, 2016 in Uncategorized | 0 comments

ההשפעה הרבה של פעילות גופנית על הבריאות ידועה לכל. כך, עלתה המודעות של אנשים רבים בגילאים שונים לשלב את הפעילות דרך קבע בלוח הזמנים שלהם. אם לא די בכך, רבים אלו המבצעים אימון כושר אישי אחד על אחד עם מאמן כושר, על מנת להבטיח תכנית אימונים פרטנית וכזו ההולמת את היכולות והמטרות שלהם.

לצד אימון הכושר המטיב עם הבריאות, ישנו פרמטר נוסף המשפיע: התזונה. שילוב של תזונה נכונה עם פעילות גופנית מבטיח את מה שכולם חושקים בו: בריאות. מבצעים פעילות גופנית ושומרים על תזונה נכונה? בחרתם נכון! אם טרם עשיתם את הקפיצה אל אורח החיים הבריא, הנה כל הסיבות שישכנעו אתכם שכדאי לשלב תזונה נכונה בשגרת האימונים שלכם.

 

1.תוצאות נראות לעין:

 

בעת שתשמרו על תזונה נכונה, הרי שגם תוכלו להנות מאסתטיקה של הגוף. השילוב שבין תזונה נכונה ופעילות גופנית יוצר תוצרים מרשימים שבאים לידי ביטוי בין היתר גם בפאן הויזואלי. תזונה נכונה היא תזונה שבין היתר שורפת שומנים ומזינה את השרירים שלכם, כך שתוכלו להנות מחזות מרשימה שתמיד חלמתם עליה.

 

2.מכונה שעובדת טוב יותר:

 

הגוף הפרטי של כל אחד הוא המכונה שלו. על מנת להבטיח כי המכונה הזו פועלת כמו שצריך, חשוב להבין אותה ולהזין אותה בחומרים להם היא זקוקה. בכל בוקר, לפני שאתם יוצאים לעבודה, אתם בודקים כי מיכל הדלק שלכם מלא על מנת להבטיח תפקוד מלא של הרכב. דומה הדבר עם הגוף שלכם: עליכם להזין אותו בדלק המתאים לו – בתזונה נכונה. התזונה שלכם תשפיע על הגוף ותהפוך אותה למכונה המשרתת אתכם על הצד הטוב ביותר.

 

3.מעניקים לגוף את מה שהוא צריך:

 

אז כאמור, הדלק של הגוף הוא התזונה הנכונה. עולה השאלה והיא מה היא התזונה הנכונה. תזונה נכונה היא תזונה המשלבת את כל אבות המזון ודואגת לספק לגוף את כל מה שהוא צריך – החל מחלבונים, דרך פחמימות ועד לשומנים. מינון וכמויות נכונות יבטיחו כי אתם מספקים לגוף שלכם את שהוא צריך.

 

4.פעילות גופנית ותזונה נכונה = מתכון לבריאות:

 

כל צעד שתעשו לטובת הבריאות שלכם, הרי שהוא מבורך. לכן, גם אם תחילה תנקטו בתפריט של תזונה נכונה ולאחר מכן תשלבו את הפעילות הגופנית, הרי שאתם בדרך הנכונה. התרחיש המושלם הוא לשלב בין השניים וכך לפצח את המתכון לחיים בריאים. תזונה נכונה המזינה גוף המצוי בפעילות גופנית – הרי שאין בריא מזה.

 

5.הרמוניה בין גוף ונפש:

 

התזונה שאתם מכניסים לגוף משפיעה באופן ישיר על תפקוד הגוף שלכם, וכך גם ישנה השפעה על מצב הרוח שלכם. גוף בריא בנפש בריאה הוא האידיאל, ועל מנת לזכות באידיאל הזה צריך להביא את הגוף והנפש לידי הרמוניה. איך עושים זאת? תזונה נכונה עם פעילות גופנית. אימון כושר אישי אחד על אחד עם מאמן כושר יהפוך את שגרת האימונים שלכם לקלה יותר? לכו על זה, וקדשו את ההרמוניה לה אתם מייחלים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *