באנר עולם התזונהתוספי תזונה שורפי שומן

Posted by on נוב 15, 2016 in Uncategorized | 0 comments

זו עובדה די ידועה כי חילוף חומרים מהיר, יסייע בהרזיה, אך השאלה היא, האם תוסף שורף שומן, עשוי לסייע בשריפה יעילה, נכונה וטובה יותר של שומן בגופנו? התשובה היא בהחלט כן – על מנת שתוסף שורף השומנים יבצע היטב את העבודה, יש להפעיל את הגוף באימוני ספורט שיתאימו לכם.

בשנים האחרונות אנו נחשפים לאינספור פרסומות על החומרים השונים שמבטיחים לנו ירידה מהירה של השומן, הבטחות של כרס שתהיה מתוחה, העלמת סנטר כפול וכדומה. אנו עשויים לחשוב, כי קפסולה אחת ליום, תעשה קסמים. יש לציין כי גם חומרים שאנו עושים בהם שימוש יום יומי כגון קפה, המכיל קפאין, עשוי לגרום לשריפת שומן. יש לדעת כי שימוש יום יומי בקפה עשוי להבא את הגוף למצב של הרגל, כך שבסופו של דבר, הקפאין אינו ישפיע, אבל אם מדובר על הפסקה של כמה ימים בכל פעם, שריפת השומנים תתבצע.

 

שילוב של תוספים שורפי שומן ופעילות ספורט

מרבית מאמני ומדריכי הספורט מייעצים למתאמנים ליטול לפחות אחד ממגוון של תוספים שורפי שומן מומלצים של היצרנים המובילים, בכדי לשרוף שומנים ולחזק או לבנות את מסת השריר. ישנם ספורטאים המוסיפים למזון שלהם הרבה מיצי לימון טבעיים, בכדי שישרפו את השומן. כל שימוש בתוספי תזונה שורפי שומן הוא אינדיבידואל למדי ומשפיעים על כל גוף וכל מתאמן באופן שונה. גם התה הירוק, ידוע כשורף שומן ולכן, ניתן להשתמש בו, לאחר כל ארוחה, לשריפה יעילה יותר של השומן.

בל נחשוב שאם לא נעשה פעילות ספורטיבית, אז מיטב התוספים השונים יסייעו – תרמוגנים למשל, הם מסוג שורפי השומן שמבטיחים עליה בקצב חילוף חומרים ומעלים את חום הגוף ומגבירים את הקצב של חילוף החומרים. יש גם כאלה הנוטלים קפליות קפאין שמסייעות בחילוף החומרים או שילוב של כמה שורפי שומן באופן מבוקר.

 

שורפי שומן יעילים ממשפחת  CLA

כל שורפי השומן היעילים, מכילים ומצת שומן חיונית מסוג CLA, היות והגוף שלנו, אינו מסוגל לייצר חומצה זו. שריפת השומנים הינו הרבה יותר יעיל באמצעות משפחת שורפי השומנים מסוג CLA.  תהליך חיטוב הגוף, מתאפשר בקלות יותר, באמצעות שורפי השומן ממשפחה זו, אך יש ליטול את תוספי השומן הללו, בצורה מבוקרת. רוב הספורטאים בעולם, עושים שימוש עם תוספת תזונה שהם שורפי שומנים, אם צמח הקפאין או הגוארנה. יש לשלב תזונה נכונה, יחד עם תכנית אימונים מתאימה וכן, אורח חיים שיתאים.

 

שמירה על משקל גוף אופטימלי

זו השיטה היעילה , בכדי לשמור על משקל גוף אופטימלי ומראה חטוב ומתוח. שילוב של כל המרכיבים יחד, שהם: אימון אינטנסיבי וקבוע, דיאטה נכונה התאמת אישית, תוספי מזון שהם שורפי שומנים, יגרמו לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר, כזאת, שתמיד חלמתם עליה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *