באנר עולם התזונהדיאטת גת – היתרונות הבריאותיים של עלי הגת על הגוף שלך

Posted by on ינו 15, 2018 in Uncategorized | 0 comments

כולנו מחפשים את הנוסחא להרזיה ולחיים בריאים והורדת שומן וכורלסטרול בדם. ולעיתים אנו משתמשים בחומרים לא בריאים וכימיים או בדיאטות בזג שרק מזיקות לגוף שלנו. צמח הגת הוא הפתרון הטבעי המושלם ובעל סגולות טבעיות שיכול לעזור להוריד במשקל.

רובנו בשלב כזה או אחר, ניסינו להוריד במשקל ע"י דיאטות שונות. אבל העולם המודרני שמלא בפיתויים ושפע אוכל לא  בריא החל מסוכר ופחמימות ריקות יחד עם עולם העבודה שלא מצריך פעילות גופנית. הביא אותנו לנסות דיאטות בזק לא בריאות ואף יכולות לסכן את בריאות גופנו.

אז איך עלי הגת (בעיקר סוג הגת שנקרא גת חבשי) קשור לעניין הדיאטות?

אחת הבעיות בניסיון שלנו לרדת במשקל הינו השליטה בתאבון אנחנו רגילים לאכול יותר מימה שצריך. אנחנו רגילים לצרוך אוכל מהיר וזמין ובכמויות גדולות שלאתורמים לבריאות גופנו. וכאן צמח הגת נכנס לחיינו:

ישנם חומרים פעילים בעלי הגת אשר בעת הלעיסה משתחררים לדם ועוזרים לתחושת השובע. כלומר עלי הגת מדכאים תיאבון בצורה טבעית. ולכך הוא עושה את חווית הדיאטה שלנו ליותר קלה וגם בטוחה כיוון שהוא: טבעי ללא חומרים כימיים, וגם עם ויטמינים ומינרלים שעוזרים לבריאות הגוף.

יתרונות נוספים לעלי הגת:

-מעורר טבעי: מביא לתחושת עירנות ואנרגטיות.

-מוריד את רמת השומן והסוכרים בדם.

-עוזר לחילוף החומרים בגוף: ממריץ את ממחזור הדם.

-ערך תזונתי גבוהה מאוד: הגת משופע ברזל ( פי 18 מברוקולי), סידן, ויטמין C ובטא קרוטן.

-הוכח מחקרית שעוזר להגברת הפוריות – ממחקר שנעשה ב-2004 נמצאו בעלי הגת חומר כימי שעוזר לזוגות להרות. בתוצאות המחקר נמצא כי כימיכלים שעוזרים לאיכות הזרע שוחררו לדם לאחר הלעיסה .

-קל לתחזוקה ושימוש וכל אחד יכול לגדל אותו.

-קל להשגה ובעל זמינות גבוהה – בגלל שצמח הגת הינו צמח טבעי אפשר למצוא אותו במקומות רבים וקל להשגה.

-הגת חוקי לשימוש- צמח הגת חוקי לשימוש בצורתו הטבעית.

-תחושת אופוריה קלה, התרגשות, ערנות ועוזר לכושר הריכוז.

חומרים בריאות שנמצאים בעלי הגת:

תרכובותשונות: קאת ואלקלואידים, סטרולים, גליקוזידים, פלבנואידים, חומצות אמינו, טאנינים, ושפע של ויטמינים ומינרלים. ההשפעה על הגוף משתנה מאדם לאדם וכן עלפי הכמות, אורךזמן הצריכה וסוג עלי הגת.

לסיכום

צמח הגת לא רק יכול לעזור להוריד במשקל אלה גם משמש לדיאטה בריאה ואיכות חיים בריא יותר ע"י הכמות הגדולה של הויטמינים והמינרלים שנמצאים בעלי הגת.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *