תזונה נכונה עושים עם פירות טריים

כיום קיימת מודעות גבוהה מאוד לכל הנושא הבריאותי. כולנו יודעים כי חשוב מאוד לצרוך מזון מאוזן ובריא שיכלול את כל אבות המזון ויעניק לגוף את כל היסודות הדרושים לו לצורך שמירה על בריאותו התקינה. שלא לדבר על ילדים קטנים שאצלם התזונה המאוזנת והבריאה הינה קריטית ממש לגדילה התקינה שלהם ולמיצוי המושלם של הפוטנציאל הטבעי מכל הבחינות.

מאז ומתמיד הכרנו את המשולש הידוע המפרט לנו מהי התזונה הנכונה והמתאימה לגוף האנושי שלנו. אך להגיד שכולנו נצמדנו אליה וממש אכלנו על פיה? קשה לומר שכך. אז נכון שהיו תמיד כאלה שצרכו אך ורק מזנות בריאים והקפידו על אכילה נכונה ומבוקרת. אך ביחס להיום הם לא היו רבים כל כך. כיום המציאות השתנתה ואנחנו פוגשים את המהפך כאשר הוא בולט מאוד במטבחים הביתיים ובסלי הקניות. מוצרי הבריאות החלו לתפוס מקום של כבוד. הקמח המלא, הירקות הירוקים וכמובן גם מגשי פירות טריים.

מגש פירות טרופיים

מגשי פירות

מגש פירות מעוצבים מגש פירות ענק מגש פירות מרובע מגש סושי פירות

אוכלים נכון נהנים מחיים טובים יותר

היום יותר מאי פעם אנחנו נהנים ממודעות גבוהה במיוחד בכל מה שקשור לאכילה נכונה. אנחנו יודעים היום כי לאכילה הנכונה ישנה חשיבות רבה ואנחנו מקפידים הרבה יותר על אבות המזון. אנחנו ממעטים באכילת ג'אנק, החברות השונות מנסות לבוא לקראתנו ולצמצם בשומן הטראנס ובשומנים המוקשים במוצרי המזון השונים, כמו במרגרינה, בבצק העלים וכדומה.

כך גם אנחנו רואים כי סל הצריכה השתנה מאוד כאשר רבים נוטשים את מדפי הממתקים ומעדיפים למלא את סליהם דווקא בפירות וירקות.

פירות צבעוניים ורעננים

האמת היא שכאשר אנחנו מתרגלים לצרוך פירות וירקות אנחנו מגלים כי מדובר באוצר של ממש. הפירות המתוקים מוצעים לנו כיום בשלל צבעים ובמגוון עשיר הרבה יותר מכל מה שהיה לנו בעבר. אנחנו יכולים ליהנות היום מהעולם המופלא של הצומח כאשר אלו יעניקו לנו הרבה אנרגיה והרבה בריאות מעבר להנאה מהאכילה עצמה של פרי טעים ועסיסי.

הזמנת מגש פירות מעוצב לקינוח באירוח במקום עוגת שוקולד יכולה להיות משהו מאוד כייפי.

 

קח פרי ישראלי ותהיה לי בריא…

כולנו מכירים את הסלוגן הזה שליווה משך תקופה ארוכה את אחת המשווקות של הפירות בשוק הישראלי. ואכן ניתן להודות כי אין בכך כל גוזמא. הפירות תורמים רבות לבריאותנו. הם מעיקים לנו הרבה מרץ, הרבה מצב רוח, זאת מלבד המרכיבים הייחודיים לכל פרי על פי מינו. יש את הסיבים התזונתיים המעניקים לנו תחושת שובע לצד תמיכה משמעותית במערכת העיכול. ישנם פירות ההדר התורמים רבות לחיזוק המערכת החיסונית שלנו במיוחד בתקופת החורף כאשר זהו זמנם הטוב של פירות אלו. הם מועילים מאוד כאשר הגוף מצטנן והאף דולף. ישנם פירות הקיץ שמאיצים את תהליכי העיכול ותורמים את תרומתם המשמעותית לאנשים הסובלים מבעיות במערכת במיוחד בעונה החמה של השנה.

מגיע לפירות מקום של כבוד בסל הקניות שלנו.

נצרוך פירות, נהנה מהטריות והרעננות והעיקר שיהיה לנו לבריאות!